Vitajte na Zbojníckej chate

Nachádza sa vo Veľkej Studenej doline, ktorá je vo Vysokých Tatrách výnimočná najväčším počtom plies (26) rôznych veľkosti a charakterov, a je bohatá na tatranskú faunu i flóru. Je tu nespočetné množstvo turistických, horolezeckých, skialpinistických a prírodovedeckých aktivít. Chata má strategické miesto aj pre tých, ktorí plánujú viac dňové prechody Vysokými Tatrami.

Prevádzka: Celoročná     Nadmorská výška: 1960 m

Ubytovanie + Stravovanie

Navštívte nás na deň, dva, alebo aj tri…

Zastavte sa na chutný obed počas vašej túry a zažeňte smäd dobrým pivom, a to všetko s fanstastickým výhľadom na okolité štíty.

Rovnako Vás veľmi radi privítame aj na pár noci, len si nezabudnite Vašu posteľ vopred zarezervovať, pretože nočný výhľad na Veľkú Studenú dolinu si už zamilovali mnohí a radi sa často vracajú.

Prístup na chatu + Aktivity

Turistický chodník Vás ku nám privedie krásnou Veľkou Studenou dolinou z Hrebienka (2-2,5 h), na ktorý sa môžte vyviesť zubačkou zo Starého Smokovca. Tí zdatnejší môžu začať už v Smokovci (30min na viac). Pre iné prístupové trasy kliknite nižšie.

Veľká Studená dolina ponúka množstvo aktivít v lete aj v zime – turistika, skialpinizmus, horolezectvo, a obdivovanie zvierat a rastlín. Sme si istí, že nudiť sa nebudete ani po dvoch dňoch.